BESLENME DANIŞMANLIK

Kişisel Bir Yaklaşım

BİREYSEL BESLENME

9_edited.jpg

Sadece zayıflama üzerine odaklanmadan, sizin sağlıklı beslenme alışkanlığı edinmenize ve sonraki süreçte diyet yaparak ulaştığınız kiloyu korumanızı sağlamak üzerine oluşturulmuştur.

SPORCU BESLENMESİ

17.jpg

Kişi sporcu olsun veya olmasın, atletik performansa yönelik beslenme ve spor bilimlerinin bir sentez içerisinde hem araştırmaları hem de uygulamaları bir aradadır. Sporcu beslenmesinde amaç önce sporcu sağlığını korumak sonra da performansını geliştirebilmektir.


İhtiyaçlar bireysel olup, antrenman yoğunluğu, süresi ve sıklığına göre değişecektir.

ONLINE BESLENME

6_edited.jpg

Farklı ülke veya şehirlerde yaşayan yaşayan, sık sık yurtdışı ziyaretleri olan, ulaşım problemi yaşayan bireyler online beslenme danışmanlık hizmetinden faydalanabilir. Yüz yüze görüşmelerin aynısı olup bazı kişiler için  zaman kazandırabilir

BESLENME TAKİBİ

13_edited.jpg

Kişilerin değerlendirme ve hikayesi alındıktan sonra kişiye özel beslenme programı sonrası kilo kontrolü ve motivasyon artışı için takip olmazsa olmaz prensibimiz olarak devam eder. 


Beslenme takibi sayesinde kontrollü bir şekilde beslenmenin hayatının içerisinde bir düzene oturtulması sağlanır. Ayrıca gelişimin tüm sayısal verileri de programa işlenir.

BESLENME SEMİNERLERİ

5.jpg

Kurum veya kulüplere verilecek beslenme eğitimleri ile hayat tarzınızı değiştirecek ve bilinçli bir şekilde beslenme alışkanlıklarınızı geliştireceksiniz. 


Aynı zamanda kurum veya kulüplerin bu eğitimi sayesinde iş verimliliği ve enerji düzeyi de artmış olacaktır.