BESLENME DANIŞMANLIK

Kişisel Bir Yaklaşım

9_edited.jpg

BİREYSEL BESLENME

Sadece zayıflama üzerine odaklanmadan, sizin sağlıklı beslenme alışkanlığı edinmenize ve sonraki süreçte diyet yaparak ulaştığınız kiloyu korumanızı sağlamak üzerine oluşturulmuştur.

17.jpg

SPORCU BESLENMESİ

Kişi sporcu olsun veya olmasın, atletik performansa yönelik beslenme ve spor bilimlerinin bir sentez içerisinde hem araştırmaları hem de uygulamaları bir aradadır. Sporcu beslenmesinde amaç önce sporcu sağlığını korumak sonra da performansını geliştirebilmektir.


İhtiyaçlar bireysel olup, antrenman yoğunluğu, süresi ve sıklığına göre değişecektir.

6_edited.jpg

ONLINE BESLENME

Farklı ülke veya şehirlerde yaşayan yaşayan, sık sık yurtdışı ziyaretleri olan, ulaşım problemi yaşayan bireyler online beslenme danışmanlık hizmetinden faydalanabilir. Yüz yüze görüşmelerin aynısı olup bazı kişiler için  zaman kazandırabilir

13_edited.jpg

BESLENME TAKİBİ

Kişilerin değerlendirme ve hikayesi alındıktan sonra kişiye özel beslenme programı sonrası kilo kontrolü ve motivasyon artışı için takip olmazsa olmaz prensibimiz olarak devam eder. 


Beslenme takibi sayesinde kontrollü bir şekilde beslenmenin hayatının içerisinde bir düzene oturtulması sağlanır. Ayrıca gelişimin tüm sayısal verileri de programa işlenir.

5.jpg

BESLENME SEMİNERLERİ

Kurum veya kulüplere verilecek beslenme eğitimleri ile hayat tarzınızı değiştirecek ve bilinçli bir şekilde beslenme alışkanlıklarınızı geliştireceksiniz. 


Aynı zamanda kurum veya kulüplerin bu eğitimi sayesinde iş verimliliği ve enerji düzeyi de artmış olacaktır.