top of page

BESLENME DANIŞMANLIK

Yeşil İyilik

BİREYSEL BESLENME

Sadece zayıflama üzerine odaklanmadan, sizin sağlıklı beslenme alışkanlığı edinmenize ve sonraki süreçte diyet yaparak ulaştığınız kiloyu korumanızı sağlamak üzerine oluşturulmuştur.

Fitness Merkezi

SPORCU BESLENMESİ

Kişi sporcu olsun veya olmasın, atletik performansa yönelik beslenme ve spor bilimlerinin bir sentez içerisinde hem araştırmaları hem de uygulamaları bir aradadır. Sporcu beslenmesinde amaç önce sporcu sağlığını korumak sonra da performansını geliştirebilmektir.

 

İhtiyaçlar bireysel olup, antrenman yoğunluğu, süresi ve sıklığına göre değişecektir.

BESLENME.jpg

ONLINE BESLENME

Farklı ülke veya şehirlerde yaşayan yaşayan, sık sık yurtdışı ziyaretleri olan, ulaşım problemi yaşayan bireyler online beslenme danışmanlık hizmetinden faydalanabilir. Yüz yüze görüşmelerin aynısı olup bazı kişiler için  zaman kazandırabilir

Doktor tartım ölçekte ayarlanarak

BESLENME TAKİBİ

Kişilerin değerlendirme ve hikayesi alındıktan sonra kişiye özel beslenme programı sonrası kilo kontrolü ve motivasyon artışı için takip olmazsa olmaz prensibimiz olarak devam eder. 
 
Beslenme takibi sayesinde kontrollü bir şekilde beslenmenin hayatının içerisinde bir düzene oturtulması sağlanır. Ayrıca gelişimin tüm sayısal verileri de programa işlenir.

bottom of page